grup hepsi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

grup hepsi

grup hepsi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hepsi diyor ki

+2
yasemin_asimelek_nergis
aylin_eren
6 posters
YazarMesaj
aylin_eren
moderator
moderator
aylin_eren

hepsi diyor ki Empty
MesajKonu: hepsi diyor ki   hepsi diyor ki Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 9:30 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Hepsi grubu üyeleri, “çocuk grubu” olarak nitelendirilmekten şikayetçi: “İlk çıktığımızda sonuçta çocuktuk. O zaman bizim hitap ettiğimiz kesim de küçük kitleydi. Fakat o kitle şu anda büyüdü. Bizimle birlikte onlar da olgunlaştı. Biz artık kariyer sahibi, 23/24 yaşında genç kızlarız.”
Grup Hepsi Fan Club - Hepsi Diyor Ki Yaşlarınız büyüyor, ama hayran kitlenizin büyük çoğunluğu çocuklardan oluşuyor. Dolayısıyla size “Çocuk grubu” diyenler de var. Bu durum sizleri rahatsız ediyor mu?
- Eren: Çocukların bizi örnek alması çok büyük bir sorumluluk. Aileler de bizi bir şekilde kabullendiler ve çocuklarının bizi sevmesi, onları bizim konserlerimize getirmeleri çok önemli bir şey. Biz çocuk değiliz. 23, 24 yaşında genç kızlarız. Yalnızca çocukların bizi sevdiği, örnek aldığı bir iş yapmaya çalışıyoruz. Aslında çok zor bir iş yapıyoruz.

Yasemin: İlk çıktığımızda sonuçta çocuktuk. O zaman bizim hitap ettiğimiz kesim de küçük kitleydi. Fakat o kitle şu anda büyüdü. Bizimle birlikte onlar da olgunlaşıyor. Bizim yaşımız gereği öğrendiğimiz şeyleri onlar da farklı şekilde öğreniyorlar ve bizi örnek alıyorlar. Biz ne yaparsak onu yapıyorlar. Mesela benim saç modelimi bile örnek alanlar vardı. Aileler için çok önemli bunlar. Paralarını biriktirmeyi öğreniyorlar, bir amaçları oluyor. Bizim bir kartpostalımızı almak için bile harçlıklarını biriktiriyorlar. Kendi yaşlarına göre bir nevi sorumluluk alıyorlar.
- Cemre: Aslında hiç yaş sınırımız yok. Sadece daha çok sesi çıkan bir kesim küçükler. O yüzden sadece küçüklermiş gibi geliyor. Mesela benim çoğu yaşıtım var. Özel üniversitelere konsere gittiğimiz zaman sanki bizi bir yerden çıkartıyor ama tanımıyormuş gibi davrananlar oluyor. Ama akşam dışarı çıktığımda, mekanda bizim şarkımız çaldığında da aynı insanların bağıra bağıra söylediğini görüyorum. Bizim yaşıtlarımızın pek hoşuna gitmediğimiz oluyor.
23-24 yaşında kendi parasını kazanan, kendi sözünü söyleyen biri olmak insana ekstra bir güven veriyor mu?

Cemre: Tabii ki. Vergi ödemek, “Elektrik faturası gecikirse ne olur” diye endişelenmek, ev kirası… Milyon tane şey var. Mesela geçen gün doğalgazı kesmeye geldiler. “Niye” dedim. “Önce kontrol ettirmeniz, daha sonra kullanmanız gerekiyor” dediler. Benim yaşımda kaç kişinin bundan haberi var. Tabii ki üzerimizde çok fazla sorumluluk var. Ev geçindiriyoruz, vergilerimizi çok sıkı takip ediyoruz, her şeyden haberimiz var. Benim birçok arkadaşım var ailesinin tuttuğu evde kalıyor. Fakat ne kadar apartman aidatı ödediğini bile bilmiyor. Bunların bilincindeyiz. Bu durumun verdiği güven sonucu en iyi anlaştıklarım benden yaşça büyük insanlar…
- Eren: Tabii ki veriyor. Ama biz çok erken yaşta çalışmaya başladık zaten. Biz ilk olarak AKM Çocuk Balesi’nde daha 10 yaşındayken her hafta sonu çocuk oyunuyla çıkıp yevmiye almaya başladık. Ortaokulda birikmiş dolarlarım vardı benim ve tabii ki bunun verdiği özgüven bir de… Ortaokuldaki bir kızın kendi istediğini gidip alması çok büyük bir özgürlük. Bir şekilde hayata karşı daha farklı bir duruşun oluyor. Şu anda da artık bu sanki çok normal. Hayatımın rutini gibi geliyor.

hepsi diyor ki 6791647
yasemin_asimelek_nergis
Admin
Admin
yasemin_asimelek_nergis

hepsi diyor ki Empty
MesajKonu: Geri: hepsi diyor ki   hepsi diyor ki Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 12:26 am

saol cnm Very Happy
eren_ebru
Admin
Admin
eren_ebru

hepsi diyor ki Empty
MesajKonu: Geri: hepsi diyor ki   hepsi diyor ki Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 10:18 am

saol aylin
http://gruphepsifun-club.yetkinforum.com
aylin_eren
moderator
moderator
aylin_eren

hepsi diyor ki Empty
MesajKonu: Geri: hepsi diyor ki   hepsi diyor ki Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 1:15 pm

bişey deil cnmlarım
yasemin_melis
prenses
prenses
yasemin_melis

hepsi diyor ki Empty
MesajKonu: Geri: hepsi diyor ki   hepsi diyor ki Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 9:02 pm

tşk
hepsi-ci
yeni üye
yeni üye

hepsi diyor ki Empty
MesajKonu: Geri: hepsi diyor ki   hepsi diyor ki Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 12:11 pm

paylaşım için sağol cnm
yasemin_nilay
s.moderator
s.moderator
yasemin_nilay

hepsi diyor ki Empty
MesajKonu: Geri: hepsi diyor ki   hepsi diyor ki Icon_minitimePerş. Ağus. 20, 2009 12:57 pm

saol
http://gruphepsifun-club.yetkinforum.com/profile.forum?mode=view

hepsi diyor ki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bu kız çok güzel şarkı diyor